PSI Velký obrazový lexikon - Esther Verhoef-Verhallen

9. června 2011 v 15:03 | Amix |  Literatura
NÁZEV: PSI Velký obrazový lexikon
AUTOR: Esther Verhoef-Verhallen
VYDAVATEL: REBO productions
KATEGORIE: Encyklopedie
CENA: 499,-

POPIS KNIHY NA ZADNÍM OBALU: Víte, že existují psi s plovacími blánami mezi prsty či psi, kteří nelínají? Že někteří mají sklony utíkat, dostanou-li příležitost, a naopek přirozeností jiných je držet se poblíž svého pána? Že některá plemena budou ostražitě hlídat váš dům i zahradu, zatímco jiná se přátelím s každým? Víte také, že některá plemena potřebují ke své spokojenosti velké množství pohybu a vhodné zaměstnání, zatímco jiná si raději v klidu pohoví? Každé lpemeno má své povahové vlastnosti a jeho majitel by je měl znát a počítat s nimi. Tento lexikon nabízí podrobné popisy téměř všech existujícíh plemen psů, od maltézkého psíka ke zlatému retrívru, od japonského toda inu k portugalskému vodnímu psu. U každého plemene jsou uvedeny jeho charakteristické vnější znaky, včetně barvy srsti, jeho povahové vlastnosti, způsob péče o srst, možnost využití, společenská charakteristika, zkušenosti s výchovou a způsob soužití s člověkem. Každé plemeno je dokumentováno řadou fotografií, které zachycují nejen dospělé jedince v klasickém výstavním postoji, ale pokud možno i štěňata a psy v jejich přirozeném životním prostředí. Tato kniha je jedinečnou naučnou publikací a to jak pro začínající chovatele, tak i pro zkušené kynology.

HODNOCENÍ: 10/10 Úžasná knížka. Najdete v ní úplně všechno. Vývoj psa, popis psího těla, výběr plemene, přez 100 různých plemen (přiznávám že polovinu jsem ani neznala) a to všechno doplněno krásnými fotografiemi. Opravdu DOPORUČUJI!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlkysekzuz Vlkysekzuz | 9. června 2011 v 15:16 | Reagovat

hezké

2 zviratkablogek zviratkablogek | 30. prosince 2011 v 14:33 | Reagovat

Ahojky!!! Máš ráda pejsky? Jestli ano,přihlaš se do virtualního světa pejsků!! Budu ráda za každého přihlášeného!Zatím ahoj.Amooc promiň za reklamu ale je to moc hezká hra
http://virtual-dogtown.blog.cz/1111/registrace-hrace#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama