Vtipy 1-10

22. dubna 2011 v 15:48 | Amix |  Vtipy
1. ,,Kdo tě tak pokousal?"
,,Můj pes."
"A jak se ti to stalo?"
,,Vrátil jsem se domů střízlivý a on mě nepoznal."

2. Stály dvě blechy před kinem a povídaly si. Najednou běží kolem pes. ,,Tak čau," povídá jedna. ,,mně už to jede."

3. Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štěkne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý řezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl ! "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče !"

4. Který je nejrychlejší pes na světě? Ten který proběhne somálskou vesnicí.

5. Ztratil se pes. Znamení: vypíchnuté levé oko, natržené pravé ucho, zlomená pravá zadní noha a uříznutý ocas. ZN.: Slyší na jméno Šťastlivec.

6. "Můj pes Azor je strašně inteligentní." "Můj Alík taky. Každý den mi kupuje noviny!" "Já vím. Azor mi to říkal!"

7. U veterináře uklidňuje paní svého psa: "Neštěkej, buď hodný, podívej se támhle sedí takový malý křeček a vůbec neštěká!"

8. Jede pes na dovolenou a potká zajice. Zajíc se ptá: "Kam jedeš?" Pes: "Na dovolenou!" "Vem mě s sebou." "To nemůžeš, mám letenku jen pro jednoho." Zajíc prosí: "Prosím, prosím, ještě jsem nikde nebyl. Schovám se Ti do kapsy." Pes se nechá přemluvit a zajíc mu vleze do kapsy. Na letišti se ptají: "Pane pes, co máte v té kapse?" Pes se několikrát silně plácne přes kapsu: "Ale jen fotku kamaráda."

9. U brány hřbitova hledí muž na podivný průvod - za rakví kráčí muž s manželkou a psem - dobrmanem a potom dlouhá řada mužů. Stojící muž nevydrží a ptá se, kdo to má pohřeb. Muž za rakví odvětí: "To je pohřeb mojí tchýně. Vidíte toho dobrmana? To on napadl tchýni a zakousl ji." "To je ale pes, nemohl byste mi ho půjčit na pár dní?" "Proč ne, jen si musíte stoupnout na konec té řady!"

10. Lupič jde vykrást dům, tak krade a najednou se ozve: "Ježíš tě vidí". Lupič se ohlédne a nevidí nikoho, tak krade zase dál a za chvíli zase slyší: "Ježíš tě vidí".A on se ohlédne a nic nevidí a tak řekne: No a co já na něj stejně nevěřim.Za chvíli slyší to samé a ohlédne se a uvidí papouška a lupič si oddychne: "Tak to ty se jmenuješ Ježíš" a papoušek na to: "Ne já jsem Gabriel, Ježíš je ten pitbul za tebou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama