25.2.2011

25. února 2011 v 20:00 | Amix
Mám se celkem fájn. Myslím že už vím kam ůjdu na školu. Jsem v 7. třídě takže času dost, ale čím dřív to budu vědět, tím líp :D Chtěla bych na Střední odbornou školu veterinární v Hradici Králové. Hrozně mě to láká. Mamka mi sehnala takovej papír o tý škole a zezadu jsou modelové testové ootázky k přijímacím zkouškám. Ty jsou táák lehký! Například 9. Živočichové, kteří žijí uvnitř těla jiných organismů a odebírají jim látky potřebné k životu se nazývají ......................... . A jinak podrobnosti o škole najdete na http://www.sosvet.cz/ . Bohužel nejdou vkládat odkazy.

PETS
Tak ty se mají taky náramě. Až teda na jednu rybku. Nevím co se stalo ale už včera byla nějaká divná. Asi jí ostatní rybky okousaly ocas :( Chudák. Myslím si že brzo chcípne. Ale s tím teď už asi nic nenadělám. Ale jinak sem byla s bobikem na procházce. Zítra vezmu Bročka - na velkou NAROZENINOVOU procházku :D A Pepik... Ten byl dneska zase ukecanej. Zatím co jsem uklízela ozývalo se z kuchyně: Pepikůůů, Pepikůůů, Pepikůůů,.... :D Pak začal řehtat jako kůň a nakonec pištět. A vydržel to takhle asi 2 hodiny.
OTHERS
1. Tak mám dvě nová Affs. Máju a Ašu.
2. Nově předělaný blog.cz je tragédie. Doslova. Nejdou vkládat odkazy, písmo nejde zvětšit a nahrávání fotek trvá celou věčnost. A psaní článku mi vůbec nevyhovuje. Je to nepřehledné a polovina tlačítek je tu na nic. Myslím že to určitě bylo mnohem lepší předtím. A určitě nejsem sama. Doufám že nedostatky budou co nejdříve upraveny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama