Únor 2011

26.2.2011

26. února 2011 v 13:41 | Amix
Tak si dopisuju to, na co jsme ve škole chyběla. A taky už jsem kápla na ten novej blog.cz . Už alespoň vím jak se vkládají odkazy. Jinak nic moc novýho.
PETS
Tak dneska plánuju procházku s Bročkem. A pořádně dlouhou. Samozřejmě dostane dárečky a "dortík" :D
OTHERS
Doufám že se někdo zapíše do soutěže. Chtěla jsem se vás zeptat - mám se zapsat taky? Asi ne že ? No to je jedno... Tak zatím ahooj, dneska to bylo jen krátce.

Bleskovka 0.3

25. února 2011 v 20:24 | Amix
O Bobikovi a Labradorech.

1. Kolik je Bobikovi let?
2. Co labradoři milují?
3. K čemu byli využíváni?
4. Odkud pochází Labradoři?
5. Jaké barvy mohou mít Labradoři?
6. Jmenuj nejméně 3 povely které Bobik umí.
+ 7. Co na diplomek?

SOUTĚŽ !

25. února 2011 v 20:20 | Amix
Jop, čtete správně. Je tady soutěž o NEJ mazlíka. Přihlásit můžete koho chcete. Psa, kočku, králíka, morče, křečka,.. Klidně i koně, prase nebo co chcete :D Šanci má každý.

PŘIHLÁŠKA
pro vás:
Přezdívka:
Blog:
pro mazlíka:
Jméno:
Plemeno:
Věk:
+ 2-4 fotky

Přihlášky s fotkama posílejte na amalie.amix@seznam.cz .
Dám vám vědět až začne první kolo.
Soutěž zruším pokud se do 3.3. nepřihlásí alespoň 5 lidí.


Bleskovka 0.2

25. února 2011 v 20:15 | Amix
Další bleskovka, tentokrát o Bročkovi. Beru pouze prvního - dostane diplomek. Odpouštím jednu chybu. Vše si můžete najít v rubrice PETS a podrubrice Broček - o něm.

1. Kdy se narodil?
2. Co je za plemeno (+ typ) .
3. Kdo je jeho majitel?
4. Jaký má postoj ve smečce?
5. Jmenuj 5 povelů, co umí.
+ 6. Co na diplomek?

Bleskovka 0.1

25. února 2011 v 20:05 | Amix
Takže první bleskovka, samozřejmě první kdo napíše, dostane diplomek (s čím bude chtít) + týdenní reklamu na mém blogu. Jednu/Dvě chyby vám odpustím, víc ne! :D Můžete se samozřejmě podívat do článku na tomto blogu, který jsem psala. Najdete ho v Rubrice PETS podrubrice Broček - O něm . U plemena je odkaz.
Je to hlavně o Jezevčících.

1. Jaké měl Jezevčík původní využití?
2. Odkud pochází ?
3. Jaký je hlavní rys jeho povahy?
4. Jaký je hlavní rys jeho postavy?
5. Jmenuj nejméně dva typy srsti jezevčíka. (Jsou tři.)
6. Kolik váží průměrný dospělý standardní jezevčík?
7. Jmenuj nejméně tři možné barvy srsti jezevčíka.
+ 8. Co na diplomek?

25.2.2011

25. února 2011 v 20:00 | Amix
Mám se celkem fájn. Myslím že už vím kam ůjdu na školu. Jsem v 7. třídě takže času dost, ale čím dřív to budu vědět, tím líp :D Chtěla bych na Střední odbornou školu veterinární v Hradici Králové. Hrozně mě to láká. Mamka mi sehnala takovej papír o tý škole a zezadu jsou modelové testové ootázky k přijímacím zkouškám. Ty jsou táák lehký! Například 9. Živočichové, kteří žijí uvnitř těla jiných organismů a odebírají jim látky potřebné k životu se nazývají ......................... . A jinak podrobnosti o škole najdete na http://www.sosvet.cz/ . Bohužel nejdou vkládat odkazy.

PETS
Tak ty se mají taky náramě. Až teda na jednu rybku. Nevím co se stalo ale už včera byla nějaká divná. Asi jí ostatní rybky okousaly ocas :( Chudák. Myslím si že brzo chcípne. Ale s tím teď už asi nic nenadělám. Ale jinak sem byla s bobikem na procházce. Zítra vezmu Bročka - na velkou NAROZENINOVOU procházku :D A Pepik... Ten byl dneska zase ukecanej. Zatím co jsem uklízela ozývalo se z kuchyně: Pepikůůů, Pepikůůů, Pepikůůů,.... :D Pak začal řehtat jako kůň a nakonec pištět. A vydržel to takhle asi 2 hodiny.
OTHERS
1. Tak mám dvě nová Affs. Máju a Ašu.
2. Nově předělaný blog.cz je tragédie. Doslova. Nejdou vkládat odkazy, písmo nejde zvětšit a nahrávání fotek trvá celou věčnost. A psaní článku mi vůbec nevyhovuje. Je to nepřehledné a polovina tlačítek je tu na nic. Myslím že to určitě bylo mnohem lepší předtím. A určitě nejsem sama. Doufám že nedostatky budou co nejdříve upraveny.

22.2.2011

22. února 2011 v 16:32 | Amix |  DIARY

No .. tak jde to no. Včera jsem měla po dlouhý době zase nějký "vzrůšo".  Ráno jsem musela jet na kontrolu k doktorovi. Dobrá zpráva je že už jsem skoro zdrává, teď to musíme jen doléčit :)  A špatná zpráva - asi se ukoušu nudou ! Nemůžu ven >> nemůžu za Bobíkem a za kámošema. Achjo. už se těším až vezmu ty mí trhany na prochajdu :) .Ale zpátky k věci. Odpoledne jsem jela na první kontrolu kvůli rovnátkům. Zatím mi dělali jen rentgen a otisky. Ale trvalo jim to dost dlouho :/ . No a večer jsem koukala první na SuperStar a potom na film Phar Lap :) Je opravdu hezkej, akorát se smutný koncem :( Ale doporučuji.

PETS

Asi před třemi dny jsem vyčistila akvárko. Takže rybičky sou šťastné :D Trošku jsem jim to tam přerovnala, aby měli nějakou změnu. A.. co dál. Blíží se Bročkovi narozeniny. Už jen 2 dny. Dárek pro něj ještě nemám , nebyla příležitost něco koupit. Jedině včera v Tescu. Ale tam měli na výběr jen ze dvou hraček - jedna stála 150Kč a druhá 120Kč. Takže jsem to nekoupila. Ale koupila jsem mu Pedigree (nebo jak se to píše) konzervu. Tak doufám že mu bude chutnat. A jinak asi nic nového.

OTHERS

Sháním SB. Kdyby jste znali někoho kdo má blog nejlépe o zvířatech, tak dejte vědět :) Teď jdu ještě napsat nějaký články. možná je přednastavím na zítra.

13.2.2011

13. února 2011 v 11:21 | Amix |  DIARY

táákže se hlásím zpět do služby! :) Z lyžáku už jsem přijela, ale rovnou nemocná :( . Na lyžáku jsem měla každý večer teplotu od 37,5 do 38,0 .No pak jsem ve středu měla 39,1 takže si pro mě rodiče přijeli :/. No a pak jen ležet a ležet... prostě nuda. Ale teď už jsem z5 tady takže zase začnu přidávat "čerstvý" články.
PS: Omlouvám se že jsem přednastavila jen jeden článek, ale vůbec jsem nestíhala. Už v pátek jsem totiž měla teplotu (jen 37.2) a málem jsem nejela. Takže fakt sorry :(

PETS

No takže teď žádný procházky ani nic podobnýho. Ale až se uzdravým, tak jim to vynahradím. No a jinak žádný news.

Moje Rajče.net

6. února 2011 v 12:00 | Amix
Taak předevčírem jsem si založila rajče.net.Zatím tam ještě není moc fotek.Ale budu je tam přidávat.Tak zatím ahooj a kdyžtak mi do komentů napište vaše rajče (pokud ho máte) , skouknu a okomentuji fotky :) tak pááá ;)
PŘEDNASTAVENO

4.2.2011

4. února 2011 v 10:12 | Amix |  DIARY
ME
no tak přiravuji se na lyžák :) už se tam nemůžu dočkat.Taky musím stihnout stáhnout nějaké filmy, aby jsme měli na co koukat ;P.A taky přednastavit nějaké články. Poslední dobou mě hrozně štve kašel :(. Mamka mě nechtěla pustt ani na ten lyžák, ale Strepsils všechno zachrání :D

PETS
No tak včera jsem kvůli hroznýmu kašli vzala Bobika jen na chvilku.Ale aspoň něco.Lepší než aby seděl ve voliéře.On je rád za sebemenší prochajdu.Jo a ještě tu je Lea :).Roste jako z vody.Když si vzpomenu v jakym byla stavu když jsme jí našli...

OTHER
Děkuji  A.Tfíkovi  a  T!nuShce & Leydušce  za spřátelení :)  A ještě jednou se omlouvám že 5.-12.2 nebudu navštěvovat vaše blog - jedu na lyžák.


Tak zatím ahoj.Jdu balit a přednastavovat.